Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle

  • The lagest option:
  • 6 επισκέπτες
  • 4 κρεβάτια
  • 2 υπνοδωμάτια

Το Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle Βουδαπέστη 120 τ.μ. Απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Κάστρο της Βούδας και περίπου 3 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, ο Ζωολογικός και Βοτανικός Κήπος της Βουδαπέστης. Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει σύγχρονες ανέσεις, όπως Wi-Fi, και δημόσιο χώρο στάθμευσης που βρίσκεται κοντά.

Αυτό το διαμέρισμα έχει θέα στην πόλη και προσφέρει σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και πετσέτες. Το Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Για μεγαλύτερη άνεση, το κατάλυμα διαθέτει μικρή κουζίνα που έχει ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και γυάλινα σκεύη.

Ο Λόφος του Κάστρου απέχει περίπου 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια. Το Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από σταθμό του μετρό Szell Kalman Square. Αυτό το κατάλυμα απέχει περίπου 3,1 χλμ. από τον Λόφο και το Άγαλμα Γκέλερτ. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Szena ter βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle Βουδαπέστη
Cozy Stay At Margaret Blvd Prime Buda Location With Ac
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Stay At Margaret Blvd Prime Buda Location With Ac

9.2
Άριστο 12 σχόλια
190 μ από το κατάλυμα
Castel Of Buda
Τιμή μόνο για κινητά

Castel Of Buda

489 μ από το κατάλυμα
Parliament View Cozy Apartment With Balcony
Τιμή μόνο για κινητά

Parliament View Cozy Apartment With Balcony

7.7
Καλό 4 σχόλια
550 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    26 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Deli
    1,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Δωμάτιο με θυρίδες
    • Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςMA19004976
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle;
      Το Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle είναι στο κέντρο της Βουδαπέστης, κοντά σε Ábrahám Ganz Foundry Collection.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle περιλαμβάνουν Δούναβης, Προμαχώνας των Ψαράδων καθώς και Παπούτσια στον Περίπατο του Δούναβη.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle;
      Η τιμή κράτησης στο το Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle θα είναι 777€.
    • Το Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle προσφέρει πάρκινγκ;
      Το Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle παρέχει δημόσιος χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Szirom Ice Cream & Specialty Coffee και MOKA Kavezo και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle;
      Η έκταση του το Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle αποτελεί 120 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    26 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Deli
    1,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Beautiful Spacious Three-Room Suite Close To Buda Castle Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο